חוטי טריקו

מבין החוטים החזקים הקיימים בשוק הם חוטי טריקו. חוטים אלה אינם מיועדים לסריגת סוודרים או צעיפים, אלא לפריטים חזקים יותר. סריגה באמצעות החוטים היא דרך טובה להפגין את הצד היצירתי של הסורג. אחרי הכול, גם סריגה היא אמנות. כאשר אתם סורגים פריט לבית או לחצר, אתם מחליטים אילו צבעים לשלב זה בזה ואילו דוגמאות ליצור מתחת לידכם. פריטים הסרוגים בחוטי טריקו יכולים להרשים את האורחים שלכם הבאים לבקר בביתכם.

 

חוטי טריקו מגוון רחב

 

מה אפשר לעשות עם חוטי טריקו

החוטים החזקים מאפשרים ליצור עולם ומלואו של דוגמאות ופריטים. אלה כמה רעיונות לפריטים לסריגה בחוטי טריקו:

  • תיקים – חוט טריקו הוא החוט המתאים לסריגת תיק. החוטים החזקים יאפשרו לכם לסרוג תיקים גדולים. אל תוך התיקים המעוצבים ניתן להכניס כל דבר שתוכלו להעלות על דעתכם – בקבוק, ארנק או ספר, מבלי החשש שהתיק ייקרע. 
  • שטיחים – השטיחים משמשים אותנו לכל חדרי הבית כמעט – סלון, חדר שינה, חדרי אמבטיה ואפילו מסדרון. חוטי טריקו מאפשרים לנו לסרוג מגוון רחב של שטיחים. ישנם אף קורסים מקצועיים בשוק המוצעים לציבור הרחב. בקורסים אלה לומדים לסרוג שטיחים ייחודיים בשלל דוגמאות. אז אם תמיד חלמתם לסרוג שטיח בצבעי ירוק וכתום, זו ההזדמנות שלכם לרכוש את החוטים ולהתחיל לסרוג. 
  • סלסילות – כולנו זקוקים לסלסילות בבית. הן מסייעות לנו לשמור על הסדר בבית ומשמשות לאחסון של חפצים שונים כדוגמת חוטי סריגה, צעצועים או כלי כתיבה. אפשר לקנות סלסילה פשוטה מהחנות, אך ניתן גם להכין סלסילה בעצמנו באמצעות סריגה בחוטי טריקו.
  • מעטפת לעציצים – מרגישים שהעציצים הרגילים שלכם בבית חסרי חיים? רוצים להוסיף קצת צבע למח שאתם טורחים לטפח מדי יום ביומו? תוכלו לסרוג מעטפת צבעונית לעציצים ולהוסיף עליזות לבית.

 

חוטי טריקו בשלל צבעים

 

אבנט – המקום המושלם לקניית חוטי טריקו

אם תכנסו לחנות הבדים אבנט, מובטח לכם שלא תוכלו לצאת ממנה בשעתיים הקרובות. המגוון הרחב של החוטים הצבעוניים לא ייתן לכם מנוח. זמן רב תהלכו בחנות המרהיבה, נדהמים למראה החוטים המוצעים לכם – חוטי טריקו, חוטי צמר וחוטים מסוגים שונים. הצוות המקצועי של אבנט ישמח לעמוד לשירותכם ולבחור עבורכם את החוטים המתאימים לכם. תוכלו להתרשם מהבקיאות הרבה של הצוות ברזי הסריגה והעיצוב ולקבל שירות אדיב ומקצועי. 

 

חוטי טריקו איכותיים

 

לאוס מדיה קידום אתרים בגוגל בניית אתרים
Call
Mail
Mail
צור קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך