חוטי רקמה

רקמה היא מלאכת יד ייחודית אשר בה יוצרים קישוטים על בד באמצעות שזירת חוט. חוטי רקמה הם החלק החשוב ביותר בפרויקט רקמה. על מנת ליצור פרויקט איכותי עליכם לרכוש בהתאם חוטים איכותיים, עמידים ואלו אשר מתאימים למשימה אשר לפניכם. רקמה יכולה להיות תחביב מרגיע ומעניין, כמו כן את היצירות שלכם תוכלו להעניק כמתנה לאנשים היקרים לכם, למסגר ולתלות כקישוט על הקיר או אפילו לשלב את הרקמה בכרית נוי. אבנט – חנות בדים ואביזרי אופנה שמחים להעמיד לרשותכם מגוון רחב של חוטים ואביזרים שונים שיעזרו לכם במלאכת הרקמה. כמו כן, אנו מוכרים בחנות את כל הסוגים של בדים לרקמה, חישוקי רקמה,, מחטים לרקמה וערכות רקמה אשר כוללות חוטים ומחט ללא חוד.

חוטי רקמה

למדו עוד על חוטי רקמה

החוטים קיימים במגוון רחב של צבעים, סוגים וסיבים. על מנת לבצע את ההתאמה הספציפית לסוג הבד שאתם עובדים איתו ובסוג הרקמה שאתם רוצים ליצור. תמיד תוכלו לבחור חוטים אקראיים ולהתנסות איתם עד שתגיעו לתוצאה הרצויה, אך תוכלו גם ללמוד מעט יותר על חוטי רקמה אשר מוצעים לכם כרגע בשוק ולבצע את הבחירה המושכלת לגבי סוג החוט המתאים ביותר עבורכם.

חוטי כותנה – חוטים אלו לרוב עדינים מאוד ומומלץ להשתמש בהם לפרויקטים של הלבשה תחתונה לדוגמה.

חוטי פוליאסטר – מתאים לטווח רחב של פרויקטים, גם לרקמה ידנית וגם במכונה. חוטים אלו עמידים במיוחד וניתן להשתמש בהם גם על בדים נמתחים.

חוטי צמר – חוטים חזקים במיוחד. מתאימים לרקמה חופשית ולתיקון שטיחים.

 

הוראות טיפול לאחר סיום הפרויקט

לאחר שסיימתם את פרויקט הרקמה לכם ישנם מספר דברים שיש עליכם להקפיד עליהם על מנת שהרקמה תישמר לאורך זמן. את הרמה יש לכבס במים פושרים וללא מלבין. אין להעביר את הרקמה ניקוי יבש, אך במידה ויש בדים שזקוקים לכך, חשוב ליידע את המכבסה על העובדה כי תיתכן תגובה כלשהי בין צבע החוט והחומרים המשתמשים בהם לתהליך. אנו באבנט נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע טיפים נוספים בנוגע למלאכת הרקמה עצמה ולדרכים השונות אשר יעזרו לכם לשמור על הרקמה לאורך זמן.

לאוס מדיה קידום אתרים בגוגל בניית אתרים
Call
Mail
Mail
צור קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך