תחרה

תחרה היא אחד מסוגי האריגים המרשימים ביותר. בעוד ראשיתה בשלהי המאה ה-15, כיום ניתן לראות את הנוכחות שלה כמעט בכל מקום, בבגדים, ווילונות ועיטורים שונים לכל בד שרק תוכלו לדמיין. זהו למעשה אריג אוורירי העשוי במכונה או בתפירה ידנית. הוא מתאפיין במרווחים שבין חוטי האריג אשר מאפשרים יצירה של שלל דוגמאות מרהיבות. חנות הבדים ואביזרי האופנה – אבנט, מעמידים לרשותכם מגוון עצום של בדים שונים, בתוכם גם תחרה בדוגמאות שונות. כאן תוכלו לקבל גם ייעוץ תפירה מקצועי.

תחרה

בדי תחרה – הבחירה המנצחת

נראה כי בדי תחרה היו חלק מעולם האופנה מאז ומתמיד ואין זה מפתיע כלל. לבדים אלו ישנה טקסטורה מיוחדת אשר יכולה לשדר יוקרה. השילוב שלהם בהלבשה תחתונה ושמלות ערב נפוץ מאוד וניתן אף לראות כי בשנים האחרונות התחרה עוברת גם אל המלתחה היום יומית שלנו. חולצות, חצאיות ושלל אביזרי אופנה אחרים מתגאים בתחרה ממנה עשויים.

זכרו כי טרם בחירת הבד, כדאי להתרשם ממגוון רחב של דוגמאות. זאת על מנת להיות בטוחים בכך כי עיצוב התחרה אכן יתאים לטעמכם ולמטרה שלכם. לרוב תוכלו לבחור בין תחרה פשוטה, צרפתית, קרושה ועוד. כאשר ההבדלים בין הסוגים השונים הוא למעשה הגודל של החורים בתחרה עצמה והדוגמאות השונות. כך שבין אם אתם מחפשים את המראה הנוצץ והיוקרתי או הרומנטי והרך, הרי שבחירה בתחרה מתאימה יכולה לעשות את כל ההבדל.

 

שימושים שונים לבד מיוחד

את בד התחרה ניתן לשלב כמעט בכל אביזר טקסטיל. הלבשה תחתונה מתגאה בבדים מסוג זה מזה שנים רבות. כך גם שמלות ערב. את התחרה ניתן לשלב עם כיסוי בטנה פנימי או ישירות על העור על מנת להעניק לבגד נופך של שקיפות ועדינות. אבנט – בדים ואביזרי אפנה שמחים להציע לכם מגוון רחב של סוגי תחרה שונים לבחירתכם. אנו מקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בדים ונשמח לייעץ לגבי סוג התחרה במתאימה ביותר לפרויקט שלכם. ניתן להשיג אצלנו כם סרטי תחרה לקישוט בגדים, סגירת מחשופים, הארכה והרחבה.

לאוס מדיה קידום אתרים בגוגל בניית אתרים
Call
Mail
Mail
צור קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך