איך בוחרים חנות בדים ?
דמיינו שאתם נכנסים לעולם חדש ומלא צבע, מרקמים ודוגמאות מיוחדות. ובעצם אתם יכולים להפסיק לדמיין, כל העולם הססגוני והאלגנטי של הטקסטיל מחכה לכם ממש כאן. אבנט – חנות בדים ואביזרי אופנה מיוחדים שיכולים לענות על כל צרכי הטקסטיל שלכם. בין אם אתם עוסקים בתפירה באופן מקצועי או בין אם החלטתם להרים את המחט לכבוד פרויקט ייחודי לאנשים היקרים לכם, אנו נשמח להעניק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר לצד מגוון עצום של בדים לבחירתכם.

בעת בחירת חנות בדים אמינה ומקצועית, ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון:
 
  • שירות מקצועי – לא פעם אנשים שמחפשים בדים לא יודעים להבחין בין הסוגים השונים או לבצע את ההתאמה האידאלית של סוג הבד למטרה אליה הם זקוקים לו. חלק מהשירות של חנות בדים מקצועית חייב לכלול גם את מתן הייעוץ האיכותי והמנוסה אשר הלקוחות כה צריכים.
  • בדים איכותיים – אין ספק, כולנו רוצים לעבוד עם חומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, כך גם עם בדים. ישנה חשיבות רבה לבדים איכותיים, כך שיהיה ניתן לעבוד איתו בצורה נוחה מבלי שהבד יתחיל להתפורר לנו בין האצבעות.
  • מחירים הגיוניים – ישנה חשיבות לתמחר של הבדים בחנויות. יקר מידי וכנראה שהמחיר פשוט מופקע, זול מידי וייתכן ואתם קונים בדים לא איכותיים. זכרו כי בין אם אתם רוצים לתפור שמלת ערב, ווילונות או לרפד מחדש את הספות בסלון, עליכם למצוא את הבד המתאים ביותר במחיר ההוגן ביותר.
 
הרבה מעבר לבדים
חנויות בדים הן מזמן לא מזיעור רק גלילים צבעוניים של כותנה. כיום תוכלו לבחור בין סוגים שונים של בדים כמו ויניל, טול, מיקרופייבר, דנים, וואל ואפילו סוגי תחרה שונים. אין גבול לשלל הסוגים שמחכים לכם באבנט – חנות בדים ואביזרי אפנה. כאן תוכלו למצוא את כל סוגי הבדים הנמכרים בארץ ובעולם, כמו גם אביזרי סריגה ותפירה כמו מסרגות או חוטי סריגה ורקמה.
חנות בדים image