מה הם מוצרי סידקית?
תמיד חלמתם על סריגה או תפירה ואף פעם לא מצאת את הדרך הנכונה להתחיל? אין ספק כי השלב הראשון יהיה לרכוש את כל האביזרים להם אתם תזדקקו בהמשך, אלו הם מוצרי סידקית. בעולם התפירה, הסריגה והרקמה אין גבול למה שאתם יכולים לעשות. כל העולה על דמיונכם יכול להפוך למציאות בעזרת המוצרים אשר תרכשו באבנט – חנות בדים ואביזרי אופנה.

מוצרי סדקית כוללים בתוכם את הכלים השונים המשמשים למלאכת הרקמה, התפירה והסריגה. בימי עבר היו רוכלים נודדים מעיירה לעיירה, מבית לבית על מנת להציע למכירה כלים שימושיים כמו מחטים, כפתורים ואצבעונים לכל דורש. בימינו נוכל למצוא את כל המוצרים האלו בחנויות בדים אשר יעמידו לבחירתנו מגוון עצום של מוצרים לכל מטרה.

  • חוטים – חוטים הם אבן הבניין לכל מוצר טקסטיל באשר הוא. בין אם מדובר בפריט לבוש או אביזר כמו צעיף, וילון, מצעים, ריפוד לספה ועוד. כל אחד מהפריטים הללו מורכב מחוטים הארוגים יחד בצורה מיוחדת. תוכלו למצוא חוטים מסוגים שונים, חלקם מתאימים לתפירה ואחרים לאריגה וסריגת סלסלות ותיקים.
  • כפתורים – הפרטים הקטנים הם אלו שיכולים להביא המון סטייל לכל בגד, כך הם הכפתורים. מעבר לפונקציונליות שלהם הם יכולים לשמש בתור אמירה עיצובית ואופנתית יוצאת דופן ולהפוך כל בגד למיוחד יותר.
  • מחטים – כלים קטנים ושימושיים אלו עוזרים לנו בפעולה פשוטה למדי. לחבר בין חוט לחוט או בין פיסות בד. למעשה הן עוזרות לנו ליצור תמונה מרהיבה באמצעות רקמה, לתקן בגד קרוע או לתפור אחד חדש. זכרו כי ישנה חשיבות להתאמה של עובי המחט לחוט ולסוג הבד איתו אתם עובדים.
 
אתכם לאורך כל הדרך
גם אם אתם רק מתחילים את המסע המופלא שלכם בעולם התפירה, אנו באבנט – חנות בדים ואביזרי אופנה, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע במתן הכוונות וטיפים לקראת המלאכה הקרובה שלכם. נשמח להעניק לכם חלק מהידע שרכשנו החל משנת 1989 ולעזור להפוך את עבודות התפירה והסריגה לנוחות יותר ומהנות יותר.
סידקית image